Наш сайт використовує кукі файли

Технології виробництва

Наш основний вид діяльності - екіпірування команд та з 2004 року якість нашої роботи оцінило понад 30 000 аматорських футбольних команд, ДЮСШ та спортивних організацій, а також понад 200 000 роздрібних Клієнтів та аматорів спорту.

Технологія COOL MAX

Поліестерове волокно фірми DuPont, з чотирижильною ниткою, що забезпечує розтягування зовнушньої поверхні матеріалу. Це гарантує, що волога ефективно відводиться назовні від тіла. CoolMax зберігає тіло сухим навіть під час великих фізичних навантажень.

Особливості тканини

Плетіння волокон розроблено за новою технологією Cool Max.

У внутрішньому шарі, що щільно прилягає використовуються спеціальні волокна, які мають сильну провідність та повітропроникність.

Довгі волокна швидко відводять піт на поверхню, тим самим зберігають шкіру сухою та свіжою.

Поверхневий шар тканини має сильну дифузійну здатність, яка здатная швидко поглинати вологу, що передається з внутрішнього шару і посилювати дифузію та випаровування, завдяки цьому тканина залишається сухою.

Особливості продукту

Еластичність

Комфортний крій

Природний вигин

Міцність

Довговічність

Персоналізація футбольної форми

Виконуємо професійне нанесення: номери, прізвища, логотип команди, назву спонсора та інші работи на формі шляхом                 термоперенесення

Використовується тільки високоякісна плівка флекс /Poli-flex Premium/

Термін служби подібного друку понад 2 роки

Рекомендуємо прати лише в делікатному режимі, інакше Ви пошкодите волокна та річ втратить усі свої властивості. Найоптимальнішим варіантом буде ручне прання в ледь теплій воді. Не вичавлюйте і не викручуйте мокрий виріб! Вивести пляму Вам допоможе звичайний мильний розчин, Вам достатньо потерти пляму ганчіркою, змоченою в розчині та промити тканину чистою водою. Отак просто тут виводяться плями!

Готові комплекти форми Europaw